Tikšanās ar EP deputātu kandidāti Irmu Kalniņu

Aicinām 17.aprīlī 2024. gadā

apmeklēt Senioru skolas nodarbību

Rīgā, Klostera ielā 5 

plkst. 12.45

 

Tikšanās ar EP deputātu kandidāti

Irmu Kalniņu (Jaunā Vienotība)

14. Saeimas deputāti, Saeimas Ārlietu komisijas sekretāri

 

Biedrība „LATVIJAS SENIORU KOPIENU APVIENĪBA” aicina piedalīties senioru izglītības seminārā par Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām un tikties ar deputātu kandidātiem.

 

Arvien straujāk tuvojoties Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanas šā gada 8. jūnijā. Biedrība Senioru skolā aicina apmeklēt nodarbību, kur gatavosimies vēlēšanām un tiksimies ar deputātu kandidāti, interesantu cilvēku.Mūsu aicinātā EP deputātes kandidāte Irma Kalniņa par sevi raksta: 

„30 gadus kopā ar manu vīru Ojāru Ēriku Kalniņu veidojām stipras politiskās attiecības ar ASV politiķiem un biznesa cilvēkiem. Esmu bijusi pirmā atjaunotās neatkarīgās Latvijas vēstnieka kundze ASV. Man ir spēcīgas zināšanas ārpolitikā un diplomātijā, kā arī esmu veidojusi ciešas kultūras saites ar diasporas latviešiem ASV. Teju 30 gadus profesionāli esmu saistīta ar lietišķo etiķeti, komunikāciju un diplomātisko protokolu. Iestājos par vienlīdzīgu, eiropeisku un attīstītu Latviju, kurā ikkatrs iedzīvotājs var justies droši. Uzskatu, ka demokrātijas un drošības stiprināšana ir 14. Saeimas prioritāte.”

 

Biedrības „Svētās „Ģimenes Māja”” laipnās namamātes

 rūpēsies par mūsu uzņemšanu un senioru skolas

  dalībnieku labsajūtai piedāvās kafijas pauzi.

 

Senioru skolu projektā „Sadarbībā aizstāvam” atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Programma “NVO fonds”.

Projekts tiek īstenots no 2023. gada 1. aprīļa līdz 2024. gada 30. oktobrim. Projekta īstenošanas līgums Nr. 2023.LV/NVOF/MAC/103/49

                                    

Pasākumu arī  atbalsta Labklājības ministrija.

Projekta pasākumi tiek īstenoti no 2024. gada 5. februāra līdz 31.decembrim. Pasākumu finansējuma līgums Nr. LM2024/21-26/5

Service by Chukmasoff