Foto konkurss

 
"Aicinām senioriem uzņemt fotogrāfijas, kas raksturo izpratni par to – kā senioriem izdodas “pievienot dzīvi gadiem”. Tās var būt foto no nodarbībām, radošo darbu fotografēšana, laika pavadīšana ar mazbērniem, vingrošana, izbraucieni dabā utml. Jo oriģinālāk, jo labāk. Iesūtīt biedrības "LATVIJAS SENIORU KOPIENU APVIENĪBA" e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  līdz 15.05.2024. 
Biedrība  senioru uzņemtos  labākos fotoattēlus  sūtīs uz e-pastu vidusdaugavasnvo@inbox.lv , kur tie tiks apkopoti un ievietoti vadošā partnera Vidusdaugavas NVO centrs Facebook profilā. Lapas sekotāji un citi interesenti tiks aicināti ar balsojumu noteikt DESMIT visvairāk balsu saņēmušo fotoattēlu autorus, kuri saņems balvas.
 
Balsošana par labākajiem 16.05.2024.-31.05.2024; 
 
Labāko fotoattēlu kolekciju izveidos kā CEĻOJOŠU/ IZZINOŠU IZSTĀDI, pievienojot klāt informāciju stenda vai roll-up banera formā) par to, kas ir 3.paaudzes universitātes un kā senioriem iespējams tajās iesaistīties.

Service by Chukmasoff