Bezmaksas seminārs par traumatisma profilaksi un veselīga uztura meistarklase

Šā gada 10. aprīlī notiks bezmaksas seminārs par traumatisma profilaksi un veselīga uztura meistarklasekurā ar savu pieredzi un zināšanām dalīsies traumatologs, ortopēds dr.Sandris Petronis un uztura speciāliste Elizabete Ozola.

Semināru organizē Rīgas valstspilsētas pašvaldības Labklājības departaments sadarbībā ar SIA ''OnPlate'', lai semināra dalībnieki gūtu izpratni un zināšanas par traumatisma profilaksi un veselīga uztura pamatprincipiem senioru vecumā. 

Seminārs ir bez maksas, un tas notiks 10.aprīlī, plkst. 18:00-20:20, SIA ''OnPlate'' "Veselības telpā", Alauksta ielā 21, Rīgā.

Pieteikšanās ir obligāta, jo vietu skaits ir ierobežots: rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai aizpildot pieteikuma anketu https://forms.gle/MqKTkfq9o47QiUja8 , vai zvanot 29423020 (Ieva).

Informācija par semināru pieejama arī mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv (10. aprīlī notiks bezmaksas seminārs par traumatisma profilaksi un veselīga uztura meistarklase - Veselīgs rīdzinieks veselā Rīgā (veseligsridzinieks.lv)

 
 
 
 

Service by Chukmasoff