"Demokrātijas atslēgas- instrumenti digitālās un zaļās mobilitātes veicināšanai"

Rīgas aktīvo senioru alianse (RASA) aicina piedalīties projekta
"Demokrātijas atslēgas- instrumenti digitālās un zaļās mobilitātes veicināšanai

Iedzīvotāju iesaistes pasākumā -
16.03.2021. plkst. 9.00 

ATTĀLINĀTI Teams platformā.

 

Pasākums veltīts  Rīgas pilsētas plānošanas JAUNAJAI  REDAKCIJAI. Tas ir ievadpasākums. Arī turpmāk būs iespējas piedalīties dažādos 
ar lēmumu pieņemšanu saistītos procesos Rīgā un citviet Latvijā. Varēsim daudz ko apgūt, daudz uzzināt. Pasākums iecerēts interesants.
Tādēļ LŪDZU visus interesentus iesaistīties!  Vēstules lejasdaļā ir saite uz pasākumu.
Informāciju varat saņemt pie Intas Dobeles, mobilais tālrunis 26130567

 

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments  aicina “Rīgas aktīvo senioru alianse” pārstāvjus otrdien, 16. martā, plkst. 9.00 uz sarunu par jaunā Rīgas teritorijas plānojuma izstrādāto redakciju.

Sanāksme notiks tiešsaistes platformā MS Teams (saite zemāk). Pēc organizācijas ieskatiem saiti var pārsūtīt citiem savas organizācijas biedriem.

Informējam, ka 1. februārī Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments (turpmāk – Departaments) organizēja vebināru ar mērķi informēt ikvienu interesentu par jaunā Rīgas teritorijas plānojuma izstrādātās redakcijas pilnveidošanas procesu. Vebinārā Departamenta speciālisti informēja par plānojuma izstrādāto redakciju, kā arī par aktuālo pilnveidošanas procesu – plānotajām aktivitātēm un turpmāko virzību. 

Aicinām noskatīties vebināra ierakstu, kas pieejams šeit: https://www.rdpad.lv/wp-content/uploads/2021/02/Vebinars.mp4

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām rakstīt Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanīt Solvitai Kalvītei (29397453).

 

Microsoft Teams sapulce

Pievienojieties, izmantojot datoru vai mobilo lietotni

Lai pievienotos sapulcei, noklikšķiniet šeit

Papildinformācija | Sapulces opcijas

Service by Chukmasoff