Biedrība „LATVIJAS SENIORU KOPIENU APVIENĪBA” dāvina Kuldīgas senioriem vingrošanas inventāru

Turpinām senioru sociālā atbalsta programmu, 

kuru finansē ziedotājs AS „DelfinGroup” (Banknote)  1. gada 15.februārī Kuldīgā noslēdzām līgumu, kurā biedrība „LATVIJAS SENIORU KOPIENU APVIENĪBA” (LSKA) par AS „DelfinGroup”( Banknote) mērķziedojumu iegādāto medicīnas  sporta  inventāru nodeva biedrība „Kuldīgas Senioru skola”.

Mantas vērtība summā 499,13 EUR (četri simti deviņdesmit deviņi eiro un 13 centu) :

  1. Ledragomma vingrošanas bumba 65cm maisā (pelēka) gab. 11 
  2. Ledragomma vingrošanas bumba 75cm maisā (zila) gab. 11

 

Mantas lietošanas mērķis ir Sabiedriskā labuma joma „Veselības veicināšana.”, kas piešķirta Mantas devējam.

Mantas pieņēmējs apņemas mantu lietot veselības veicināšanā biedrības „Kuldīgas Senioru skola” senioriem sporta vingrošanas pasākumos.

 

Līgumu Kuldīgas Kultūras centrā parakstīja LSKA valdes priekšsēdētājas vietniece Lilita Kalnāja un biedrības „Kuldīgas Senioru skola” valdes priekšsēdētāja Ruta Orlova, klāt esot senioru sporta nodarbību vadītājai, trenerei Ligitai Žēperei un Kuldīgas novada Sabiedrisko attiecību speciālists Ričards Sotaks.

 

Par dāvinājumu Kuldīgas Senioru skolas mājas lapā www. kuldigassenioruskola.lv  mūsu apvienības jaunie biedri raksta:

Senioru skolas biedri izprot, cik svarīgi ir būt aktīviem un kustēties. Pirmdienās tiekamies sporta skolas pagalmā Kalna ielā, vingrojam un dodamies nūjot, katru reizi izvēloties citu maršrutu. Bet katru piektdienu vingrojam Kalna ielas sporta kompleksa zālē.

Vingrošanas nodarbības apmeklē 22 seniori, tās vada sporta skolotāja Ligita Žēpere.

Ar gaisu piepildītas vingrošanas bumbas ir efektīvi līdzekļi ikdienas fizisko aktivitāšu palielināšanai. Vingrošanas bumba ir pilnīgi universāls treniņu rīks, kas piemērots ikvienam, sākot no bērniem līdz vecāka gadagājuma cilvēkiem. Vingrošanas bumbā vissvarīgākais ir līdzsvars. Tas arī trenē koordināciju un ķermeņa muskuļus. Pat tiem, kuriem ir mazāk līdzsvara vai koordinācijas izjūtas, vingrošanas bumba ir labs līdzeklis tās trenēšanai. Līdzsvara noturēšana uz bumbas palīdz trenēt ķermeņa muskuļus. Laika gaitā tas palīdz uzlabot stāju, novērst un mazināt muskuļu sasprindzinājumu un muguras sāpes.”Pateicoties  AS „DelfinGroup” (Banknote) ziedojumam LSKA varējusi iegādāties un nodot lietošanā senioru sociālai un medicīniskai aprūpei noderīgus inventāra priekšmetus Dobelē, Mazsalacā, Līvānos, Viļakā, Šķilbēnos, Aucē, Alūksnē, Subatē, Balvos, Talsos, Pļaviņā un Cēsīs.

 

  1. gadā turpinām uzlabot reģionu senioru dzīves kvalitāti visā Latvijā.

 

Par dāvinājumu un skaisto Kuldīgu februārī varat skatīt foto mirkļus mūsu mājas lapas sadaļā Galerija  „Kuldīgas Senioru skola saņem dāvinājumu”

 

  

Lasīts 610 reizes

Service by Chukmasoff