Dāvinājums Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīcai

  1. gadā turpinām uzlabot reģionu senioru dzīves kvalitāti visā Latvijā. Pateicoties  AS „DelfinGroup” (Banknote) ziedojumam varam palīdzēt senioriem, kas savas dienas vada aprūpes centros. Palīdzējām jau Alūksnes un Mālupes aprūpes centriem.

 

Latvijas senioru kopienu apvienība maijā varēja SIA „Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” nodot Mobilo pacēlāju Elbur EPL 175.

Līgumu par mantas nodošanu parakstīja biedrības valdes priekšsēdētājas vietniece Lilita Kalnāja un SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” valdes loceklis Didzis Lūkins.

Smiltenes slimnīcas administrācija mums raksta: 

23.maijā saņēma dāsnu dāvinājumu no Biedrības ”Latvijas Senioru Kopienu Apvienība”, ko apmaksāja ziedotājs AS “DelfinGroup” (Banknote).

Savā īpašumā ieguvām MOBILO PACĒLĀJU ELBUR ELP 175, par summu 941.76 EUR (deviņi simti četrdesmit viens eiro 76 centi).

 

Slimnīcā Sociālās aprūpes un rehabilitācijas nodaļa tika izveidota 2011. gada 30. jūnijā Smiltenes slimnīcas telpās. Tā atrodas pasakainā, klusā Smiltenes nostūrī ar skatu uz brīnišķīgo Veco parku. Uz šo brīdi nodaļa piedāvā pakalpojumu 55 ilglaicīgās aprūpes klientiem, kurus:

nodrošina ar dzīvojamo platību;

apgādā ar veļu, apģērbu un apaviem;

nodrošina medicīnisko personālu;

nodrošina atbilstošu ēdināšanu, ņemot vērā iemītnieku vecumu un veselības stāvokli;

veic sociālās un medicīniskās rehabilitācijas pasākumus, atbilstoši katra klienta fiziskajam stāvoklim.

Nodaļa, sadarbībā ar Smiltenes novada domes finansiālo atbalstu, nodrošina 7 īslaicīgās sociālās aprūpes un rehabilitācijas vietas, kas ļauj klientiem atlabt pēc operācijām , traumām vai insulta. Klientiem piedāvā:

diennakts medicīniskā personāla uzraudzību;

nodrošina atbilstošu ēdināšanu, ņemot vērā iemītnieku vecumu un veselības stāvokli;

kopšanu (regulāra gultas veļas maiņa, guļošo klientu ēdināšana, guļošo klientu pozicionēšana (izgulējumu profilaksei).

Ņemot vērā, ka gandrīz puse nodaļas klienti ir guļoši, mēs ļoti augstu novērtējam šo dāvinājumu, kas krietni uzlabos klientu sadzīves apstākļus. „

 

Biedrība „LATVIJAS SENIORU KOPIENU APVIENĪBA” turpina palīdzēt  tiem, kam tas viss vairāk nepieciešams. Paldies ziedotājam!

Foto par palīdzību Smiltenē varat skatīt mūsu

mājas lapas „Galerijā” „Dāvinājums Smiltenē”

 

Lasīts 355 reizes

Service by Chukmasoff