Kopā ar ukraiņiem Kuldīgā

Kopā ar mūsu draugiem no Ukrainas sestdien, 29.aprīlī, baudījām lielisku dienu Kuldīgā, kur mūs sirsnīgi uzņēma LSKA biedra – Kuldīgas Senioru skolas dāmas. Ekskursijās uzzinājām daudz interesanta par šo seno Kurzemes hercogistes galvaspilsētu, izstaigājām patiešām bagātīgos tirdziņus un, protams, vērojām pavasara palu laika īpašo šovu – vimbu augstlēkšanas paraugdemonstrējumus pāri Ventas rumbai un ne mazāk interesanto Nīderlandes milzu zivs lidojumu Pilsētas dārzā. 

Noskaņojums bija īsti pavasarīgs, un vēl jaukāku to padarīja divu šīs nedēļas dzimšanas dienu gaviļnieču – Ausmas Elgas Simsones un Dzintras Bušmanes sveikšana. Daudz baltu dieniņu, mīļās dāmas!

Par šo skaisto braucienu paldies sakām Rīgas valstspilsētas pašvaldības Apkaimju iedzīvotāju centra atbalstam!

Īpaša pateicība Kuldīgas senioru skolai par gardajām maizītēm mūs sagaidot, un “Rezidence kafe Venta” par ekskluzīvajām pusdienām, kuras baudījām arī pateicoties AS “DelfinGroup” daļējam atbalstam.

 

Projektu Kopā ar ukraiņiem 2023. gadā” līdzfinansē Rīgas valstspilsētas pašvaldības Apkaimju iedzīvotāju centrs Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Projekta īstenošanas laiks no 2023. gada 1. marta līdz 2023. gada 15. novembrim, līguma Nr. CAAIC-23-16-lī.

Lasīts 257 reizes

Service by Chukmasoff