Dod pieci Palīdzēsim ukraiņu bērniem

Solidarizējoties ar ukraiņu tautu, kas Krievijas sāktā kara dēļ spiesta doties bēgļu gaitās, sabiedrisko mediju labdarības maratons “Dod pieci!” šogad aicina sabiedrību atbalstīt Latvijā nonākušos ukraiņu bērnus. Maratona laikā saziedotie līdzekļi veidos Ārkārtas palīdzības programmu, lai sniegtu tiešu palīdzību bērnu pamatvajadzību nodrošināšanai – skolas piederumu un datoru iegādei, veselības uzlabošanai un psiholoģiskajam atbalstam, ziemas apaviem, apģērbam un citām akūtām lietām. Sabiedriskie mediji caur „Dod pieci!” formātu turpinās izgaismot Ukrainas kara bēgļu traģiskos stāstus, mudinot palīdzēt bēgļiem cieņpilni izdzīvot laiku, kurā piespiedu kārtā nācies pamest savu ģimeni, mājokli, skolu, darbu, it visu ierasto.

Šī gada ziedojuma mērķis

Viena dziesma Latvijas Radio 5 - Pieci.lv ēterā par minimālo ziedojumu 5 eiro palīdzēs bērniem no Ukrainas piedzīvot Latvijā vēl vienu dienu bez sirēnām un sprādzieniem.

Norises vieta un laiks

“Dod pieci!” šogad norit no 16. decembra plkst. 8.05 līdz 22. decembra plkst. 21.10. Latvijas Radio 5 – Pieci.lv Stikla studijā Rīgā, Doma laukumā.

Projekta īstenotāji

Labdarības maratonu "Dod pieci!" rīko Latvijas Radio kopā ar Latvijas Televīziju un ziņu portālu LSM.lv, kas nodrošina tehnisko un informatīvo atbalstu projekta īstenošanā.

Projekta mērķis

Ik gadu labdarības maratons aktualizē kādu sabiedrībā nozīmīgu tēmu un atbalsta tās sabiedrības grupas, kurām tas ir patiesi nepieciešams. Maratona virsmērķis ir cilvēciskāka vide – katrs “Dod pieci!” stāsts ir par to, kur mums kā sabiedrībai ar sevi vēl jāstrādā.

Kur nonāks saziedotais

Saziedotie līdzekļi tiks novirzīti Ziedot.lv Ārkārtas palīdzības fondam, lai sniegtu tiešu palīdzību bērnu pamatvajadzību nodrošināšanai – skolas piederumu iegādei, veselības uzlabošanai un psiholoģiskajam atbalstam, apaviem, apģērbam un citām akūtām lietām.

Service by Chukmasoff