2021. gada februārī Latvijas radio 4 raidījumi par mums

LR 4 pārraidīja 9. februārī ziņoja par mūsu Sabiedrības integrācijas fonda atbalstīto projekta „Latvijas seniors – aktīvs, zinošs un atvērts sadarbībai” uzsākšanu. Komentārus sniedza biedrības valdes priekšsēdētāja Astrīda Babāne un projekta vadītāja, valdes priekšsēdētājas vietne Lilita Kalnāja.

To varat klausīties arī LR4 arhīvā, kur atrodams sižets ar LSKA pārstāvju kometāriem: https://lr4.lsm.lv/lv/lr/arhivs/?channel=4&y=2021&m=2&d=9

19.februārī LR 4 raidījumā „Vienkāršiem vārdiem” varēja klausīties jau plašu interviju par mūsu jauno projektu senioru interešu aizstāvībai un iesaistei, arī sarežģītajos Covid-19 situācijas apstākļos. 

Astrīda Babāne un Lilita Kalnāja atbildēja un jautājumiem un informēja par projekta mērķiem, uzdevumiem, paredzamajiem pasākumiem un sagaidāmajiem rezultātiem. Galvenais projekta ieguvums – turpinājums likumdošanas iniciatīvas senioru interešu aizstāvībai.

Klausītājiem stāstīja par biedrības pasākumiem, dalībniekiem un paveikto no dibināšanas laika 2017. gadā.

To varat klausīties: https://lr4.lsm.lv/lv/raksts/vienkarsiem-vardiem/latviyskiy-senior-aktivniy-znayuschiy-i-otkritiy-k-sotrudnichest.a140488/.Pēc raidījumiem saņemam daudzus zvanus: uzklausām problēmu stāstus, liela interese par pasākumiem un seniori pateicas par mūsu uzņēmību un darbu.

Service by Chukmasoff